Śledzenie pojazdów

Lokalizator samochodów śledzi przebytą trasę, czas postojów, pokazuje średnią prędkość i zużycie paliwa. Korzystając z systemu monitorowania pojazdów ASNET, menedżerowie flot minimalizują ryzyko nadużyć pracowników. Ta kontrola nad systemami lokalizacji pojazdów bezpośrednio zmniejsza straty finansowe i efektywniej zarządza pojazdami firmowymi.

Odbiornik lokalizacji - GPS samochodowy

Modem GPRS, w którym dane zebrane przez lokalizator przesyłane są do systemu informatycznego. Złącze CAN BUS — umożliwia odczyt w czasie rzeczywistym parametrów pracy pojazdu (np. stan paliwa, obroty silnika, chwilowe zużycie paliwa, ilość paliwa faktycznie spalonego przez silnik, licznik kilometrów, motogodziny, zachowanie siłowników, takich jak łyżka koparki lub stan urządzenia pomocniczego akcesoria) pasy bezpieczeństwa itp.)

Dodatkowe moduły I/O do rozbudowy systemu

Centralna jednostka mikrokomputerowa zapewniająca poprawną agregację i interpretację gromadzonych danych. System monitoringu pojazdów ASNET może współpracować z dowolnym lokalizatorem GPS z otwartym protokołem komunikacyjnym. Oznacza to, że nie ma konieczności demontażu urządzenia wcześniej zainstalowanego w pojeździe.Monitoring pojazdów w oparciu o technologię GPS to podstawowa usługa pozwalająca na rozbudowę systemu ASNET o dodatkowe moduły. Śmiało możesz się z nami skontaktować. Z przyjemnością przedstawimy Państwu niezobowiązującą ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

mapa z lokalizacją
Adres

Fordońska 12g

Newsletter