Monitoring pojazdów

Mapa floty to pierwszy ekran, który widzisz po zalogowaniu. Ta funkcja umożliwia przeglądanie wszystkich pojazdów w Twojej flocie. W zależności od tego, czy samochód stoi, czy jest w ruchu, zostaniesz o tym powiadomiony znacznikiem w odpowiednim kolorze. W ten sposób przeprowadzane jest właściwe śledzenie pojazdów firmowych. Lokalizator pojazdów umożliwia nie tylko śledzenie tras przebytych przez Twoich pracowników, ale także analizę okoliczności wypadku – o wykrywaniu kolizji przeczytaj więcej tutaj. Lista pojazdów zawiera również pojazdy z wyłączonymi urządzeniami OBD. Zostaniesz o tym powiadomiony trójkątem ostrzegawczym z boku pojazdu.

Wizualizacja trasy i rzeczywiste podsumowanie przebiegu

Kierowcy są w drodze. Dzięki nowoczesnym urządzeniom GPS możesz zobaczyć swoją aktualną lokalizację. Dzięki monitoringowi GPS zawsze wiesz, gdzie są Twoi pracownicy. Dzięki temu będziesz wiedział, czy prawidłowo wykonuje swoje obowiązki, czy też zajmuje się sprawami osobistymi w godzinach pracy. Nasz monitoring pojazdów sprawdzi się zarówno w małej jak i dużej firmie. Ponadto monitoring pojazdu pozwala monitorować swój styl jazdy. Dzięki temu możesz zobaczyć rzeczywiste koszty operacyjne Twojej floty.

Mapa jest aktualizowana co 2 minuty, aby odzwierciedlać zmiany pozycji pojazdu w czasie rzeczywistym. Opisy każdej przebytej trasy obejmują adresy początkowe i docelowe, daty i godziny, przebytą odległość oraz wskaźniki stylu jazdy. Na tej podstawie danego pracownika można ocenić i nagrodzić za bezwypadkową jazdę, a także zwrócić na niego uwagę, jeśli nie jest zadowolony z wyników swojej pracy.

Wyszukiwarka samochodów/kierowców

System wykorzystuje szkło powiększające, aby sprawnie nawigować między pojazdem a kartą kierowcy. Wystarczy w polu wyszukiwania wpisać imię i nazwisko kierowcy, numer rejestracyjny lub jakiekolwiek inne informacje zawarte wcześniej w systemie. Śledzenie pojazdów stało się prostym zadaniem, a odpowiednio zaprogramowana aplikacja jeszcze bardziej ułatwia śledzenie pojazdów.

Intuicyjny system ułatwia również przypisywanie kierowców i pojazdów do określonych działów. Karty pojazdów i karty pracowników to szybki i łatwy sposób na sprawdzenie wydajności zespołu. Przeczytaj więcej o innych zaletach monitorowania GPS tutaj. 3-miesięczna historia tras Monitoring GPS to nie tylko narzędzie, które może pracować na aktualny czas. Dane są przechowywane i mogą być przeglądane również po pewnym czasie. W tym przypadku anamneza jest rejestrowana do 3 miesięcy temu.

auto na mapie
Adres

Fordońska 12g

Newsletter