Lokalizacja GPS

Nasz najnowszy system oparty jest na innowacyjnej metodzie odzyskiwania pojazdów. Stworzona przez czołowych ekspertów ze względu na swoją wydajność i niezawodność, technologia ta jest przeznaczona dla właścicieli luksusowych samochodów i innych pojazdów, których wartość może zachęcać do kradzieży.Nasz system jest przeznaczony przede wszystkim do ochrony przed złodziejami samochodów i skutecznego lokalizowania skradzionych pojazdów. System został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce i posiada atest Zrzeszenia Przemysłu Motoryzacyjnego PIMOT oraz licencję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

System wykorzystuje unikalną sieć fal radiowych, aby zapewnić skuteczne zabezpieczenie pojazdu w przypadku kradzieży. Lokalizacja określana jest na podstawie sygnałów przesyłanych przez urządzenia ukryte wewnątrz samochodu. Urządzenie montuje się poza zasięgiem wzroku, aby uniemożliwić demontaż przez osoby nieupoważnione. W przypadku kradzieży pojazdu objętego systemem urządzenie budzi się i jest śledzone przez sieci bezprzewodowe, drony i samoloty, aby szybko i dokładnie zlokalizować zainstalowane urządzenia, które mogę.

Monitoring floty to skuteczna platforma do szkolenia pracowników

Każda firma składa się przede wszystkim z ludzi. Dlatego dbanie o ich bezpieczeństwo to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojej floty. Dzięki nam masz dostęp do szczegółowych danych dotyczących jazdy, takich jak prędkość obrotowa silnika, gwałtowne hamowanie, dane ABS i ESP. Dzięki tym informacjom możesz podejść do każdego pracownika indywidualnie i wyeliminować jego słabości, czyniąc go bardziej efektywnym w swojej pracy. Każdy kierowca ma dostęp do indywidualnego panelu kierowcy, gdzie można na bieżąco zarządzać wynikami. W ten sposób, obserwując flotę, kierowcy widzą korzyści płynące z ekonomicznej jazdy. Nasz unikalny system ocen i możliwość porównywania się z innymi kierowcami w ocenach pomogą Ci zmienić nawyki jazdy. Dzięki nim mamy dodatkowe możliwości motywowania naszych pracowników w zakresie poprawy ich wydajności jazdy, np. poprzez grywalizację. Rezultatem jest zwiększone bezpieczeństwo i zoptymalizowane koszty zarządzania flotą.

Optymalizuj koszty zarządzania flotą dzięki ciągłemu monitorowaniu

Szukam sposobu na optymalizację kosztów mojej firmy. Zacznij od parkingu. Możliwość dodawania faktur do systemu ułatwia obliczenie całkowitego kosztu utrzymania floty i określenie jej wydajności. Dane importowane z map paliwowych ostrzegają o anomaliach w tankowaniu i utracie paliwa, co znacznie ułatwia zarządzanie flotą i racjonalne planowanie kosztów. Ale oszczędności na tym się nie kończą.Wiele z tych źródeł można również wyszukiwać w codziennych czynnościach, takich jak planowanie tras i wizyty kierowców. Optymalizuj pracę kierowców i ułatwiaj sprawne planowanie tras poprzez zaznaczanie określonych punktów na mapie. Usprawni to pracę kierowcy i zaoszczędzi dodatkowe kilometry. Przejrzyste dane EcoDrive dają pełny obraz wydajności pojazdu Twojej firmy i mówią, czy Twój styl jazdy przyczynia się do nadmiernych kosztów utrzymania.

lokalizacja gps mapa satelita
Adres

Fordońska 12g

Newsletter